Pzt – Cuma: 09:00 – 18:00
0312 229 91 57
info@venussigorta.com

HAKKIMIZDA

Değerli Sigortalılarımız, Venüs Sigorta olarak sizlere 1994 yılından bu yana, sigortacılık sektöründe; müşteri ihtiyaçlarını merkeze koyduğumuz ve bu sebeple müşteri memnuniyetini esas alan bir bakış açısıyla hizmet vermekteyiz. Günümüz standart sigortacılık anlayışının dışında bir bakış açısıyla hem ülkemizdeki hem dünyadaki güncel sigortacılık trendlerini takip ederek tüm ekibimizle sigortalılarımıza daima dinamik bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizleri de on binlerce sigortalımız ailesinde görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

VİZYONUMUZ

Bireylerin ve kurumların hayat döngüleri içerisinde, sigorta ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, karşılaşabilecekleri riskler karşısındaki zararlarını en aza indirmek ve bir sosyal sorumluluk örneği olarak sigorta bilincinin artmasına katkıda bulunmak.

MİSYONUMUZ

Sigortacılığın en önemli yapıtaşının güven olduğunun bilincinde olan, müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren, teknolojiyi ve inovatif düşünceyi etkin bir şekilde kullanan, sadece satış esnasında değil; satış sonrasında da müşterilerinin yanında olan, öncü ve kurumsal bir şirket olmaktır.